Kurs języka angielskiego dla dydaktyków

Kurs języka angielskiego dla dydaktyków w ramach projektu „SUSTMAN – przedsiębiorczość, zrównoważony rozwój i produkcja dla studentów PWSZ w Koninie” rozpocznie się 2 listopada 2015 r.

Celem kursu jest wzmocnienie kompetencji językowych kadry dydaktycznej. Jego tematyka będzie dotyczyła zagadnień podejmowanych w ramach projektu (zrównoważony rozwój, przedsiębiorczość, zrównoważone procesy produkcji).

Kurs obejmuje 60 godzin dydaktycznych, z wykorzystaniem narzędzi ICT (komunikatory internetowe, tablice interaktywne). 30 godzin kursu zrealizowane zostanie w formie stacjonarnej (sala 22 w budynku PWSZ w Koninie przy ul. Wyszyńskiego 3c), 30 godzin w postaci indywidualnych konwersacji z lektorem za pośrednictwem komunikatora internetowego.

Plan zajęć do pobrania                                                     Materiały dla dydaktyków